Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta marrim admin te Xp

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si ta marrim admin te Xp   Wed Jul 15, 2009 7:19 am

Une perdor nje menyre shum te mir per te bere kete qe funksionon jo vetem per Xp por edhe per server2003.
Ateher hapim Run->>Cmd->> at 14:00 /interactive cmd.exe
dhe menjeher ne orarin qe do te vini ju p.sh une ne oren 14:00 pres te marr systemin ndersa ju e vini ne orarin qe doni vete.
Dhe ku vete ora e percaktuar nga ju hapet nje command promt me te gjitha te drejtat.
Per te pare nese eshte kontrolluar apo jo nese do te hapet apo jo cmd juaj shkruani "at" dhe do te shihni te gjitha applikacione qe jane vene per tua hapur.
Per te prishur komanden tuaj mjafton te shkruani
at /delete [Enter]
Dhe pastaj shtypni Y dhe nese shtypni perseri at do tju afishohet nje mesazh qe thote qe nuk ka asnje gradim ne liste.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta marrim admin te Xp
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: