Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 2 Metoda si te marrim muzika prej GooGLE..!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: 2 Metoda si te marrim muzika prej GooGLE..!!   Wed Jul 15, 2009 7:18 am

Pro hini ne webfaqen
Kodi:
www.google.comdhe shkruani ket send
?intitle:index.of? mp3
e n'fund e shkruni emrin e këngtarit/këngtares dhe e klikon SEARCH
pro si p.sh. kjo : ?intitle:index.of? mp3 2pac
dhe klikoni ENTER apo SEARCH edhe tani ju dalin krejta muzikat
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
2 Metoda si te marrim muzika prej GooGLE..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: