Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 [Ofert] 1 root germane me admin osht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: [Ofert] 1 root germane me admin osht   Fri Jul 17, 2009 6:25 am

kush i ban 350 poste

dhe

asnje verejtje nga staffi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Msus|
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 3
Pikët : 3
Thanks : 0
Join date : 02/08/2009

MesazhTitulli: Re: [Ofert] 1 root germane me admin osht   Sun Aug 02, 2009 5:15 am

a e Ki bro rootin a pot bon Jo t booj Kot 350 Poste

Qe un po filloj X poste Very Happy kue ri boj fiks 350 ma jep bro oKe "d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
[Ofert] 1 root germane me admin osht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team :: Ofertat Falas-
Kërce tek: