Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ngarkohet një faqe e punuar?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si ngarkohet një faqe e punuar?   Wed Jul 15, 2009 7:12 am

Shumë nga ne (duke nisur qe nga unë) nuk kemi studjuar inxhinjeri elektronike apo informatik, unë p.sh. kam krijuar një forum te gatshëm dhe kam prit te me vizitojne por do të doja te dija me shumë nëse dua te ngarkoj një faqe te punuar ne Publisher ose diku tjetër dhe te shpetuar për web, si mund ta ngarkoj (instaloj) ne internet d.m.th. si mund te lidhet me një URL për tu pare nga gjith njerzit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ngarkohet një faqe e punuar?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: