Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kodi per te shtuar faqe direkt ne Kapsit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Kodi per te shtuar faqe direkt ne Kapsit   Wed Jul 15, 2009 7:10 am

Me poshte po shkruaj kodin qe mund te vendosni ne faqet tuaja dhe keshtu vizitoret do te mund te publikojne faqen, artikullin apo lajmin direkt ne
Kodi:
www.kapsit.com

Kodi:

function ShtojeNeKapsit() {
location = document.URL;
url = "http://www.kapsit.com/add_story.php?story_url=" + location + "";
window.open(url,"Yourtitle");
};
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kodi per te shtuar faqe direkt ne Kapsit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: