Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga me dy hite në top 10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Lady Gaga me dy hite në top 10   Thu Jul 09, 2009 10:23 amLady Gaga ka dyfishuar suksesin e saj në top listën e singleve në Amerikë, duke qenë e pranishme me dy hite në top dhjetëshin e Billboard, por megjithatë nuk ka mundur ta rrëzojë nga kreu grupin Black Eyed Peas.

Singli i ri i këngëtares, “LoveGame”, ka marrë pozitën e 10-të, duke iu bashkuar hitit “Poker Face”, në mesin e singleve më të shitura, që megjithatë ka mbetur në pozitën e dytë prapa hitit të Black Eyed Peas, “Boom Boom Pow”, që shënon javën e nëntë në krye të top listës.

Pitbull me “I Know You Want Me (Calle Ocho)”, Jeremih me “Birthday Sex” dhe Jamie Foxx me “Blame It” mbyllin top pesëshin në Billboard.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lady Gaga me dy hite në top 10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: