Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LADY GAGA:NUK DO TË MARTOHET KURRË

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: LADY GAGA:NUK DO TË MARTOHET KURRË   Wed Jul 15, 2009 7:45 amLady Gaga ka deklaruar se asnjëherë nuk do të martohet.


OK, këtë po e thotë tani po kush e di se çfarë do të sjell e ardhmja, megjithatë autorja e hititë ‘Poker Face’ pohon se asnjëherë nuk do të mund të ‘rehatohet’ me ndonjë burrë (apo grua) sepse puna dhe karriera kanë përparësi mbi jetën e saj të dashurisë.

Madje të gjitha këto i deklaroi pavarësisht nga fakti se është në lidhje stabile me një biznesmen të njohur më nofkën Speedy.

“Një pjesë e imja do të donte që të qetësohet, por pjesa më e madhe nuk e di se kur do të ndodh kjo. Mendoj se dashuria dhe martesa nuk janë për mua.

Muzika dhe arti im janë gjëra të rëndësishme në jetën time. E di se ata, çfarëdo që të ndodh nuk do të më tradhtojnë dhe braktisin. Meshkujt pothuajse gjithmonë e bëjnë këtë”, është e qartë Lady Gaga e cila shtoi: “Nuk më duhet burri. Ndoshta nganjëherë e dëshiroi, por nuk më duhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
LADY GAGA:NUK DO TË MARTOHET KURRË
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Lajme Të ndryshme :: ShowBiz-
Kërce tek: