Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MADONNA NË SAN SIRO, HOMAZH MICHAEL JACSKON

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: MADONNA NË SAN SIRO, HOMAZH MICHAEL JACSKON   Wed Jul 15, 2009 7:41 amMadonna i ka bere homazh mikut te saj Michael Jackson kete mbremje ne San Siro ne ndalesen e pare nga dy te tilla ne Itali.


Mbreteresha e popit gjate fillimit te spektaklit, ka kujtuar Jacko pasi kendoi kengen “Holiday”, nderkohe qe ne skene eshte shfaqur fotografia e mbretit te popit.

Nje prej balerineve te Madonnes eshte ngjitur ne krye te skenes dhe ka imituar levizjet e kengetarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MADONNA NË SAN SIRO, HOMAZH MICHAEL JACSKON
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Lajme Të ndryshme :: ShowBiz-
Kërce tek: