Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MICHAEL JACKSON ISHTE HOMOSEKSUAL!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: MICHAEL JACKSON ISHTE HOMOSEKSUAL!   Wed Jul 15, 2009 7:43 amMichael Jackson ka patur një seri të dashnorëve, të cilët i ka joshur me fjalët: "Mbreti i Popit do të lëpijë lëpirësen tënde" (origjinal: "The King of Pop is going to lick your lollipop"), thotë biografi i Jackson, Ian Halperin.

Halperin pohon me të gjithë ata që ka folur gjatë kohës sa ishte duke e bërë biografinë e tij, i kanë thënë se "mbreti i popit" ishte homoseksual. "Të gjithë mjedisi i tij dhe ata që e kanë njohur më kanë konfirmuar këtë" thotë Halperin.

Me sa duket ai e ka praktikuar shpesh që në gjysmën e natës të vishej si grua dhe takohej me një mashkull, në të cilën ai ishte "i çmendur, dhe në dashuri me të” ndërsa takohej në ndonjë motel, për shkak kohën e fundit ai ishte i zhytur në borxhet, pasi që kjo ishte e tëra të cilën ai mundi ta përballojë.

Halperin thotë, dhe ka regjistruar deklaratat e dy personave, me të cilët pretendon se Jackson kishte qenë i dashuruar. Një nga dy të dyshuarit si të dashurit e Jackson i ka thënë biografit Halperin: "E para herë që ne kishim seksi, Jackson më tha:" Mbreti i popit, tani do të lëpijë lëpirësen tënde '. Unë gjithnjë qesh kur të më kujtohet ky moment." – kishte shtuar ai.

Njëri nga të dashurit e Jackson punonte si kamerier në Hollivud, dhe tjetri ishte aktori, i cili është edhe në libër me emrin Lorens.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MICHAEL JACKSON ISHTE HOMOSEKSUAL!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Lajme Të ndryshme :: ShowBiz-
Kërce tek: