Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Femrat më të lumtura në moshën 28-vjeçare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoTi The HaCkeR
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 54
Pikët : 98
Thanks : 1
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: Re: Femrat më të lumtura në moshën 28-vjeçare   Sun Jul 05, 2009 4:01 amHulumtimet e reja kanë zbuluar se fermat janë më të lumtura në moshën 28-vjeçare.
Në bazë të mendimit të ekspertëve, në këtë moshë fermat janë të lumtura me jetën e tyre romantike dhe dukjen e trupit të tyre, prandaj kanë më shumë vetëbesim.

Në moshën 28-vjeçare femrat po ashtu kënaqen më shumë me seksin.

Megjithatë, lumturia e tyre zgjat shkurt, pasi që ato fillojnë të mendojnë se po i afrohen moshës 30-vjeçare, me ç’rast fillojnë të dalin rrudhat dhe të thinjen flokët, dhe njëkohësisht nevojitet punë shumë më e madhe për ta mbajtur linjën trupore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://poroj-zone.albanianforum.net
 
Femrat më të lumtura në moshën 28-vjeçare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: