Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bonja Lock Pc -s Tande me Nje KlikIm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Bonja Lock Pc -s Tande me Nje KlikIm   Wed Jul 15, 2009 7:06 am

Ok ky osht ni trick qe ju mundson qe ta boni LOCK PC-n pa ja bere LogOff ... Kjo vlen nqs e keni PC tuaj me Password ...
1. Kliko me te djathten e mausit dikun ne Desktop

2. Shko te opcioni New

3. Zgjedh Shortcut

4. Ne Dritaren e Dialogut shkruaj kete

rundll32 user32.dll,LockWorkStation

5. Kliko Next

6. Tani Emertoje si te duash !

7. Kliko Finish

Tani shko ne desktop dhe kliko mbi at qe ke krijuar dhe do te kesh rezulltatin !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bonja Lock Pc -s Tande me Nje KlikIm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: