Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te verifikojme e-mail

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si te verifikojme e-mail   Wed Jul 15, 2009 7:06 am

Fillojm e hapim nje Email psh. ne yahoo.com.
-Shkojm
Kodi:
www.yahoo.comde Sign Up.
1. Tell us about yourself...
My Name - Emri De Mbiemri Juaj
Gender - Gjinia Juaj
Birthday - Datlindja Juaj
I live in - Shteti ku jetoni
2. Select an ID and password
Yahoo! ID and Email - Email qe po doni me hap ne Yahoo.com
Password - Paswordi juaj
Retype Password - Prap passwordin
3. In case you forget your ID or password...
Alternate Email - Nje Email te juajen
Security Question - Cilen doni ju zgjedhne:-D
Your Answer - Pergjigjja juaj sekrete.
Just a couple more details...
Type the code shown - E Shkruani codin qe ju del ne foto :-)
Do you agreee - E Boni TICK
Dhe ne fund Create My Account
Dhe mandej shkojme passport.net mandej shkojme Sign Up shkojme YES, dhe Continue
E-mail addres : e-mailin qe e hapet ne yahoo
Password : passwordin si deshironi ta leni ne Msn Messenger e jo ne inbox.
Question : Cilendo zgjedheni ju
Secret answer : Pergjigjen secrete
Characters: e shkruajme codin qe eshte ne Picture (foto) dhe pastaj i plotesojme te gjitha dhe shkojme Continue dhe prap Continue dhe tash shkoni ne inboxin e yahoo.com
Ketu:
Kodi:
http://www.yahoo.com/r/l6dhe vin 2 message prej passport.net dhe hyni activizoni te dyt dhe u krye!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te verifikojme e-mail
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: