Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kamerat E Siguriss ...!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Kamerat E Siguriss ...!!!   Wed Jul 15, 2009 7:03 am

Kerko ne Google (Search in gogle):


inurl:"ViewerFrame?Mode="
intitle:"WJ-NT104 Main Page"
inurl:netw_tcp.shtml
intitle:"supervisioncam protocol"


dhe to te gjeni plot kamera qe jan te sigurise ....!!
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kamerat E Siguriss ...!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: