Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video te ndryshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:29 am

Mr.Bean Tu Kcy Valle Shqip

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:31 am

michael jackson kendon shqip

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:34 am

Majmunat Valle Shqip

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:35 am

Kali Bmw

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:50 am

Hollywood Shqip

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:51 am

Humor Shqip NE Amerik

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   Fri Jul 10, 2009 4:52 am

Rambo shqip

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Video te ndryshme   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Video te ndryshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komente të ndryshme
» Foto të ndryshme dhe lule
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Urime për Ditëlindje!
» Gold Ag reagon me një këngë patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipëri (VIDEO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Argëtim & zbavitje :: Humor shqipëtar-
Kërce tek: