Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Per Ta ulur PING ne server

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Per Ta ulur PING ne server   Thu Jul 09, 2009 9:18 am

Se pari download ket Download Booster v2.4


Cito:
rapidshare.com booster_by_BLooDY_SoLDieR.rar.html

Hapen folderin Booster dergone ne valve/cstrike/addons dhe pastaj shkoni

valve/cstrike/addons/metamod/plugins.ini edhe shenoni ket posht

win32 addons/booster/booster_mm.dll

booster_show_connmsg 1
booster_autofps 200
booster_minsleepms 5
booster_force_systicrate 0
booster_cpu_enabled

booster_cpu_spikemax 3
booster_cpu_spikelevel 75
booster_cpu_floor 50
booster_cpu_mminc 2
booster_cpu_quiettime 300
booster_cpu_mmmin 3
booster_cpu_mmmax 8
booster_lite_mode 3
booster_lite_extra_sleep_frequency 0
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Per Ta ulur PING ne server
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Multimedia :: Counter-Strike-
Kërce tek: