Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aplikimet Për Gradë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mondi
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 3
Pikët : 24
Thanks : 0
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: Aplikimet Për Gradë   Sat Jul 04, 2009 4:28 pm

PanTher prej Thu Jun 11, 2009 8:10 pm
Ketu mund te aplikoni

Nese aplikoni per graden Moderator ju duhet te tregoni nje kategori te cilen deshironi te jeni moderator.

Per te aplikuar duhet ti keni mbi 70 poste

Dhe Staffi iu jep pergjigje


Kodi:
Ju lutem mos apliko per Graden Administrator
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Aplikimet Për Gradë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team :: Rregullat & Lajmërimet në Forum-
Kërce tek: