Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Infektohen dy shqiptarë me gripin e derrit në Greqi (virusi H1N1).

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Infektohen dy shqiptarë me gripin e derrit në Greqi (virusi H1N1).   Thu Jul 09, 2009 3:34 amShumica e personave te prekur jane turiste te huaj qe vizitojne Greqine, por midis tyre jane edhe dy shtetas shqiptare.

Sipas listes qe publikon Ministria greke e Shendetesise, behet fjale per nje grua 36 vjece dhe nje djale 17 vjec te cilet ende nuk dihet se si e kane marre virusin.

Keshtu numri i shtetasve shqiptare te infektuar me virusin H1N1 ka shkuar ne tre brenda vetem nje jave.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Infektohen dy shqiptarë me gripin e derrit në Greqi (virusi H1N1).
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: