Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Filmi Ri, Gjakova 726 ( 2009 New )

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lord
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 1
Pikët : 3
Thanks : 0
Join date : 20/11/2009

MesazhTitulli: Filmi Ri, Gjakova 726 ( 2009 New )   Fri Nov 20, 2009 6:43 pm

eshte nje filem shum i bukur dhe kushtuar luftes dhe deshmorve te luftes.. dhe njekohesisht paraqet ngjarjen e familjes gjat luftes! mua mka len pershtypje shum te madhe ky filem ju kshilloj te shikoni...!!!!
marr pjes dhe kryetari komunes Pal Lekaj. si falenderimKliko ketu direkt dhe shkarkoje filmin " Filem Shqip - Gjakova 726 "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Filmi Ri, Gjakova 726 ( 2009 New )
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Multimedia :: Filma Shqiptar-
Kërce tek: