Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hackeri-AL From UAH-CREW~ Here!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Hackeri-AL
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 2
Pikët : 6
Thanks : 0
Join date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Hackeri-AL From UAH-CREW~ Here!   Sun Nov 08, 2009 3:55 pm

Hi jam Arigleni nga shqiperia merrem me hacking jam 15 Vjec dhe kam Forumin ( www.blackc0de.org -- www.uah-crew.com ) shrpesoj se do kaloj mire ketu me juve! Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hackeri-AL From UAH-CREW~ Here!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Prezantoni veten në forum-
Kërce tek: