Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ardian Gaxha, VIP-i me inteligjent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Black
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 5
Pikët : 14
Thanks : 0
Join date : 31/10/2009

MesazhTitulli: Ardian Gaxha, VIP-i me inteligjent   Sat Oct 31, 2009 5:21 am

Një sondazh i realizuar në internet nxjerr fitues këngëtarin Ardian Gaxha për nivelin e lartë të inteligjencës. Dhe, sipas të gjithë atyre që kanë dhënë mendimin e tyre në këtë sondazh, Ardiani vlerësohet si personazhi VIP që sa herë pyetet nga gazetarët apo i drejtohet mikrofoni, përgjigjen e ka menjëherë në majë të gjuhës. Dhe, për këtë nuk mendohet fare. Jep në çast mendimin e duhur, dhe sigurisht të shoqëruar me argumentin përkatës, aq sa shpesh herë ata që e dëgjojnë mendojnë: Vallë ta ketë ditur pyetjen apo ta ketë menduar mirë përgjigjen që do të japë më parë? Kështu ndodh gjithmonë me këngëtarin Gaxha, dhe këtë fare mirë mund ta vëreni edhe ju.

Burimi: Revista Bluetooth
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ardian Gaxha, VIP-i me inteligjent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: