Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Forca e gravitetit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Black
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 5
Pikët : 14
Thanks : 0
Join date : 31/10/2009

MesazhTitulli: Forca e gravitetit   Sat Oct 31, 2009 5:20 am

Germani Johan Lorbeer,arrine te shkeputet nga toka dhe te mbeshtetet ne mure (foto)me thjeshtesine me te madhe per ore e ore.Kete spektakel e ka bere ne qytetin siberjan te Krasnoyarsk perpara kalimtareve te shokuar nga ky show.Nuk jane shpjegime se si Lorbeer arrine te sfidoje hapsiren dhe gravitetin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Forca e gravitetit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: