Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Peugeot 3008 paraqitet në Gjenevë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Peugeot 3008 paraqitet në Gjenevë   Tue Sep 15, 2009 3:19 amPeugeot e ka promovuar në Gjenevë versionin serik të tipit njëvëllimor sportiv, Peugeot 3008.

MPV dhe SUV në një ‘paketim’- Peugeot 3008 ofron funksionalitet dhe kënaqësi gjatë vozitjes.

Bëhet fjalë për një model familjar, i cili është i ngritur pakëz mëtepër nga toka, me qëllim që të shfaqen atributet ‘cross-over’ të cilati përmban ky automjet.

Ky model dallon në pamje nga gama e zakonshme e automjeteve të Peugeot,me ç’rast jep idenë se si do të duken modelet tjera të Peugeot në tëardhmen.

3008 bazohet në platformën e përshtatur të modelit 308, që do të thotëse sigurisht do të duhej të ketë edhe paletën e njëjtë të motorëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Peugeot 3008 paraqitet në Gjenevë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: