Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 50 Cent kopjon Eminemin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: 50 Cent kopjon Eminemin   Tue Sep 15, 2009 3:18 am* Ylli i muzikës hip-hop, 50 Cent, planifikon të ndjekë hapat e mentorit të tij Eminem për të lëshuar dy albume brenda një viti.
* Eminem, i cili ka qenë njeriu kryesor që nxiti karrierën e 50 Centnë vitin 2002, ka njoftuar se planifikon të lansojë dy albume tënjëpasnjëshme këtë vit, “Relapse” në maj dhe “Relapse 2” një muaj mëpas.
* Ndërsa tani edhe 50 Cent ka konfirmuar se do ta bëjë të njëjtëngjë, me ç’rast do ta lansojë albumin e dytë brenda vitit 2009, vetëmdisa muaj pas lansimit të albumit të parë “Before I Self Destruct, icili pritet të del në qershor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
50 Cent kopjon Eminemin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: