Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krokodil ne bordin e avionit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BLooDY SoLDieR*
Antar/e 10%
Antar/e 10%
avatar

Postimet : 52
Pikët : 156
Thanks : 0
Join date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Krokodil ne bordin e avionit   Sat Aug 01, 2009 7:12 pmNjë krokodil papritur e pakujtuar në bordin e një avioni, duke shkaktuar panik mes pasagjerëve.
Britma dhe tmerr për shkak të një baby-krokodil, i gjatë 20 centimetra.

Vetëm ndërhyrja e ekuipazhit bëri që në bord të rikthehej qetësia. Me t'u kapur kafsha u transportua në kopshtin zoologjik te Giza-s në Egjypt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krokodil ne bordin e avionit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: