Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E vërteta mbi 4 probleme tabu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoTi The HaCkeR
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 54
Pikët : 98
Thanks : 1
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: E vërteta mbi 4 probleme tabu   Thu Jul 16, 2009 8:10 am


Asnjë fjalë mbi djersitjen, higjienën intime, erën e keqe dhe frymën e rëndë? Këtë e bëjmë ne. Dhe me ndihmën e ekspertëve ju sugjerojmë se si zgjidhen këto probleme.
Nuk flitet për to. Higjienë intime, duar, këmbë dhe sqetulla që djersinë, frymë e rëndë: janë probleme të sikletshme që kalohen shpesh në heshtje. E megjithatë, nëse doni të kujdeseni për pamjen tuaj nuk mund ti injoroni, përndryshe do të ndiheshit në siklet. Në fund të fundit, përse duhen lënë pas dore këto? Janë manifestime të natyrshme të trupit dhe mbi të gjitha zgjidhen lehtë. Praktikojini sugjerimet që do të lexoni në këtë faqe. Në çdo rast, do të ndiheni të sigurta.


Asnjë fjalë mbi djersitjen, higjienën intime, erën e keqe dhe frymën e rëndë? Këtë e bëjmë ne. Dhe me ndihmën e ekspertëve ju sugjerojmë se si zgjidhen këto probleme.
Nuk flitet për to. Higjienë intime, duar, këmbë dhe sqetulla që djersinë, frymë e rëndë: janë probleme të sikletshme që kalohen shpesh në heshtje. E megjithatë, nëse doni të kujdeseni për pamjen tuaj nuk mund ti injoroni, përndryshe do të ndiheshit në siklet. Në fund të fundit, përse duhen lënë pas dore këto? Janë manifestime të natyrshme të trupit dhe mbi të gjitha zgjidhen lehtë. Praktikojini sugjerimet që do të lexoni në këtë faqe. Në çdo rast, do të ndiheni të sigurta.

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://poroj-zone.albanianforum.net
 
E vërteta mbi 4 probleme tabu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: