Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E KTHYER NË ANGLI!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The MotherShip
Moderator
Moderator
avatar

Postimet : 87
Pikët : 164
Thanks : 0
Join date : 06/07/2009
Age : 23
Vendbanimi : Prishtina

MesazhTitulli: E KTHYER NË ANGLI!   Wed Jul 15, 2009 7:44 amAmy Winehouse është kthyer dje në Britaninë e Madhe pas plot 8 muaj qëndrimi në 'ishullin e parajsës", St. Lucia.

Winehouse, derisa kalonte nëpër korridoret e aeroportit të Gatwick, edhe pse pikaloshe nga rrezitjet e marra, u duk mjaft shumë e lodhur dhe e dobët.

Përkundër mungesës së saj gjatë "pushimeve të gjata", arritja e Amy-t në Britani u shoqërua dhe me dramë (sikurse ishte e para herë!). Sytë e saj ishin të përlotur dhe kur ishte pyetur nëse ishte e gëzuar per rikthimin, ajo qëlloi: "Nuk ma ndien fare!"

Sipas një burimi, fituesja e çmimit Grammy kishte vendosur të qëndrojë për një periudhe gati të përhershme në ishullin St.Lucia, mirëpo sot kjo nuk vlen më.

"Amy filloi të ndiente mall për shtëpinë dhe vendin e saj; teksa edhe ankohej shumë shpesh tek shoqëria e saj që ishte mërzitur tej mase."

Në anën tjetër, Winehouse do të përballet me shumë mbledhje bordi në lidhje me përmbylljet finale të emërtimit të dikut të saj të fundit, Lioness.

Kohë të fundit, ajo gjithashtu po pregaditet për lansimin e albumit debutues të famulleshës së saj 13 vjeçare, Dionne Bromfield.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
E KTHYER NË ANGLI!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Lajme Të ndryshme :: ShowBiz-
Kërce tek: