Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Te Hapim Broadband Connection

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si Te Hapim Broadband Connection   Wed Jul 15, 2009 7:32 am

Broadband Connection Eshte Si ne Ipko Prsh mu Connectu me User Dhe pas Shkojm

1 - Shkojm Propeties te Internet Explorer > Connections
2 - Shkojm add
3 - Shkojm ne Fund Te Connect To the Network via Broadband
4 - Shkojm Next Dhe Shenojm Emrin , PRSH Ipko dhe Finish
5 - Ta qet posht me shkru user dhe pass i shkrun dhe Icona per Lidhjen Ruhet te Network Places hin e mer Dhe e Ruan ne DP . Ose ku don ti dhe Behesh Connection Ajt met mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Te Hapim Broadband Connection
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: