Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 -->Një tjetër duet i Moss

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LoTi The HaCkeR
Administrator
Administrator
avatar

Postimet : 54
Pikët : 98
Thanks : 1
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: -->Një tjetër duet i Moss   Sun Jul 05, 2009 4:04 am


Supermodelja Kate Moss ka kënduar gjatë sfilatës së modës të Beth Ditto të mërkurën mbrëma duke dalë në skenë dhe duke kënduar karioke.
Mbretëresha e pistave kishte shkuar për ta mbështetur lansimin e koleksionit të ri nëpër dyqanet britanike “Evans”, ndërsa përnjëherë kishte vendosur që të këndonte bashkë me Ditton.

Në grupin e mysafirëve ishin të pranishëm edhe Kelly Osbourne dhe Simon Cowell, ndërsa kjo është hera e dytë në javët e fundit që Moss këndon karioke.


Supermodelja Kate Moss ka kënduar gjatë sfilatës së modës të Beth Ditto të mërkurën mbrëma duke dalë në skenë dhe duke kënduar karioke.
Mbretëresha e pistave kishte shkuar për ta mbështetur lansimin e koleksionit të ri nëpër dyqanet britanike “Evans”, ndërsa përnjëherë kishte vendosur që të këndonte bashkë me Ditton.

Në grupin e mysafirëve ishin të pranishëm edhe Kelly Osbourne dhe Simon Cowell, ndërsa kjo është hera e dytë në javët e fundit që Moss këndon karioke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://poroj-zone.albanianforum.net
 
-->Një tjetër duet i Moss
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: