Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si Ta Bejm Nje Virus Se E Nal Pcn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si Ta Bejm Nje Virus Se E Nal Pcn   Wed Jul 15, 2009 7:26 am

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Virus Se E Nal Pcn:

1.Hapim Notepad
2.E Shkruajm Kete:

@echo
msg * Shutdown
shutdown -s -t 60 -c "Bye Bye"

Nese Doni Me Nal Virusin Mes Me Ju Nal PC-ja Shkojm: Start : Run Dhe E Shkruaj
shutdown -a Edhe E Prekni Ok Edhe Ju Heket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si Ta Bejm Nje Virus Se E Nal Pcn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: