Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krijo Nje ScreeSaver Personal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Krijo Nje ScreeSaver Personal   Wed Jul 15, 2009 7:23 am

Ne Fillim zgjedhim fotot qe duam te fusim ne screesaver.
fotot e zgjedhura e kopjojm ne My Documents\My Pictures\

tash shkojme ne desktop dhe klikojme me te djathten e mausin ne desktop dhe shkojme ne Properties
ne tabelen qe del shkojme tek Screen Saver
me pas kemi ne tabele ku mund te zgjedhim dhe aty selektojme My pictures SlideShow
pastaj apply dhe ok

ScreenSaver u krijua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Krijo Nje ScreeSaver Personal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: