Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te aktivizoni Regedit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si te aktivizoni Regedit   Wed Jul 15, 2009 7:21 am

Start - Run - gpedit.msc - "Administrative Templates" (ne panelin majtas) - System - 2 click te "Prevent access to registry editing tools" - Enabled. Pak me poshte keni dhe nje opsion qe ju mundeson te mos lejoni ekzekutime "te heshtura" te regjistrit nese i thoni Yes. Per te aktivizuar nje regedit te caktivizuar nga nje malware ose virus bejeni Disabled kete ze.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te aktivizoni Regedit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: