Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fshirja e nje Icone ne CONTROL PANEL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Fshirja e nje Icone ne CONTROL PANEL   Wed Jul 15, 2009 7:20 am

C:\WINDOWS\SYSTEM32
Se pari duhesh te gjesh nje file me mbares .cpl ....
Kur ta gjejsh file-n me mbaresen .cpl .... pra emrin duhet ta kete sikur ne control panel si psh FOLDER OPTIONS.cpl ..
Beje ate Cut pra nxjerre krejt prej aty dhe fute me ndonje vend tjeter por (mos e fshij krejt sepse mundet me ndodh qe te nevojitet pastaj)
Kur ta hjekesh prej WINDOWS SYSTEM 32 do shohesh qe file nuk ndodhet me ne control panel
Pra ate mund ta kthesh perseri ku ka qene

Me Kthy prap n'vend ku ka qen? ==>
Shkon ja ban Copy ne vendin qe e ke vendos me par dhe ja ban paste aty ku e ja ke ba Cut pak me par ne C:\WINDOWS\SYSTEM32
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fshirja e nje Icone ne CONTROL PANEL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: