Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta bejme butonin logoff ne desktop

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Si ta bejme butonin logoff ne desktop   Wed Jul 15, 2009 7:18 am

Si ta bejme butonin logoff ne desktop

--------------------------------------------------------------------------------

Ndiqni hapat

1. Me anen e djathte te mausit shkojme New
2. Shortuct
3. Dhe na shfaqet nje tabele
4. Shenojme kete logoff.exe
5. NEXT
6. Ne tabelen tjeter shenojme PSH LogOFF
7. Finish

Dhe do ta shihni kur do te dale ne desktop butoni LogOFF
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta bejme butonin logoff ne desktop
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: