Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
CaCi
V.i.p
V.i.p
avatar

Postimet : 65
Pikët : 197
Thanks : 2
Join date : 15/07/2009

MesazhTitulli: Rrite kualitetin e videove ne YouTube!   Wed Jul 15, 2009 7:17 am

Rrite kualitetin e videove ne YouTube!

Perdoreni kete kod ne menyre te drejte dhe do te keni mundesi ti shihni videot ne YouTube me kualitet shume me te mire.

Krejt cka duhet te beni eshte qe ta hapni nje video ne YouTube dhe ne fund te linkut te asaj videoje ja vendosni kete kod


Kodi:
&fmt=18Pra,

e marrim shembull qe linku i youtube eshte ky


Kodi:
jutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ

dhe ju ketij linku ne fund ja shtoni &fmt=18

, pra


Kodi:
jutube.com/watch?v=1lbxyO8g8XQ&fmt=18


dhe kualiteti eshte shume me i mire tani.


Kujdes: Duhet ta keni rrjetin te mire per ti shikuar pa problem videot me kete menyre! Gjjithashtu, linkat e "youtube" i kam bere me qellim "jutube" pasi qe nese e vendosim ne forum emrin e sakt "youtube" shfaqet klipi dhe nuk mund ta shihni linkun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rrite kualitetin e videove ne YouTube!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team Toolbox :: E-Books & Tutoriale !-
Kërce tek: