Poroj-Team
wWw.Poroj-Team.Tk

Regjistrohu Sepse Keni Qka Te Doni

Administator : LoTi The HaCkeR *

Register keni cka te doni Very Happy

Per Q'do Ankese Sugjerim apo Info Kontakto Adminin Kryesor

loti the hacker : k1ll3r_@live.com


Poroj-Team
 
ForumPortaliCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mondi
Antar/e Fillestar
Antar/e Fillestar
avatar

Postimet : 3
Pikët : 24
Thanks : 0
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Sat Jul 04, 2009 4:27 pm

.Fjalët banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen.
2.Username provokues ose ofendues nuk lejohen ne forum.
3.Gjuha zyrtare në forum është Gjuha Shqipe,anglishtja mund të përdoret pjesërisht. 4.Reklamat lejohen vetem ne seksionin e Prezanto Webfaqen tënde.
5.Ndalohet rrepsisht qe linkun e forumit tend ta qesesh ne firm.
6.Temat duhet të postohen në vendet e duhura.
7.Ndalohet rreptesisht douple post's.
8.Tre vrejt mer graden perjashtuar (banned)Ju Faleminderit Për Mirëkuptim!Me Respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Poroj-Team :: Poroj-Team :: Rregullat & Lajmërimet në Forum-
Kërce tek: